22 Aralık 2009 Salı

ev hallerihem koşarım ,hem yürürüm, hem emeklerim,sıkılırsam kucak isterimhapşurma taklitim bu benim


biras sevimli olalım , sonra yapacağım cinlikleri düşüneliiimm hi hi hi :)

Şöööyyle elimizi çekmeceye bir daldırıyoruuuzzz  sonraaa işe yarar bi şey gelirse biraz takılırız.Mutfak tam oyun yeri yaa  odamı buraya taşısak anne hı !dur bakiiim burda bunlardan daha çok var hepsini alsammmm  bennnbakııınn değişik şekillerde taşıma işlemi yapabiliyorum artık :))  çok eğlenceli hem annem yakalamasın diye koşarken çok faydalı oluyor :)
bu annem beni çok güldürüyor yaaaa  nıç nıç komik kadın :)Neredeyse 10 kg oldum.Boyum uzadı uzadı uzadı 75 cm oldu.Artık söylenenleri daha iyi anlıyorum.Mesela annem hadi attaa gidiyoruz diyorsa hele bir de elinde montum varsa sabırsızlanıyorum,atta işini çok seviyorum.Kapı çalınca hemen koşup bakmak istiyorum ne oluyor ne bitiyor kim geldi? ee burası bizim evimiz :)

Mutfak çok ilginç bir yer.Keşif yapmak için ideal.Geçen gün annemler eşyaların yerlerini değiştirdiler.Dolapları,çekmeceleri çok açıyormuşum.Ne var ne yok aldılar yerlerine yeni başka başka kaplar koydular.En son bir kavanoz bulmuştum.Açtım tarçınmış. Mis mis döktüm halıya yalıyordum ki anneme yakalandım.Sonra hemen süpürge geldi :) o da eğlenceli :)

Evde zaman oyunla uykuyla geçiyor.Şimdi yeni kitaplarım geldi :) sayfaları çevirip aaaa yapmam gerek ,çok işim var çoookkk
8 yorum:

 1. Öncelikle merhaba;
  Benimde bir yeğenim oldu bende artık dayı oldum o kadar eğlenceli oluyor ki onu izlemesi her yeri karıştırıyor hatta bilgisayarımı bıle bende hiç kızmıyorum daha fazla zarar vermesini istiyorum nedense :) adı Nicolas Efe.Onun bir Facebook hesabı var oda internet alemini karıştırıyor :)
  Bebeğinize Allah uzun ömür versin saygılar

  YanıtlaSil
 2. Çok büyümüşsün , bitirim olmuşsun sen , maşallah sana meşgul küçük hanım :))

  YanıtlaSil
 3. allah nazardan saklasın maşşallah. ayyy ben bu günleri atlatmışken bir kaç ay sonra yine yaşıycam. heryer bantlanacak koşeli şeyler kaldırılıcak.annenin işi zor....cimcime

  YanıtlaSil
 4. maşallah Ayşe ipek'e ..
  kocaman oldu annesi bu cimcime..
  tamda yaramazlık ,etrafı kurcalama afacanlık yapma zamanı..
  ee kolay gelsin bu küçük hanıma ..:):):)
  sevgiler canım..

  YanıtlaSil
 5. kuzunun annesi büyüyorlar büyüdükçe meraklanıyorlar :)sevgiler eloş hanıma

  YanıtlaSil
 6. merhaba kıng wolf :)
  yeğen sevgisi ayrı gerçekten.Kızım olmadan önce yeğenlerim vardı :) hala varlar yerleri ayrı .teşekkürler

  YanıtlaSil
 7. nalan büyüdüğünde nasıl olacak meraktayım :)sevgiler

  YanıtlaSil
 8. ece tam karıştırma zamanı :) herşey ilgisini çekiyor sonra sıkılıp yenilerini bulmaya gidiyor bu hep böyle devam ediyor :)

  YanıtlaSil